O mnie

Cześć, mam na imię Anna. 🙂
Jestem 35 letnią kobietą, która od dzieciństwa zmagała się z otyłością. Ciężko uwierzyć? A jednak.

Pamiętam lata, kiedy moja nadwaga przeszkadzała mi w codziennym funkcjonowaniu, ponieważ nawet zwykłe zawiązanie sznurówek przysparzało mi wielu problemów. Łatwo więc sobie teraz wyobrazić, jak trudno było mi codziennie wstać i przetrwać każdy nowy dzień. Było to bowiem wielkie wyzwanie.

Doskonale pamiętam również chwile, w których inni zwracali na mnie uwagę ze względu na moją tuszę, ponieważ tylko w ten sposób wyróżniałam się pośród wszystkich moich rówieśników szkolnych. Trwałam więc w przekonaniu, że nie jestem dużo warta, a moja podkopana już niska samoocena toczyła się w dół, osiągając dna.

Wiele lat później moja jedyna przyjaciółka wróciła z zagranicy. Rozstanie z jedyną osobą, z którą miałam dobry kontakt, przeżyłam równie mocno. Dlatego możecie sobie wyobrazić, ile radości sprawił mi jej powrót do kraju.

Byłam w szoku! W dzieciństwie również miała problemy z otyłością i z tymi nadprogramowymi kilogramami zapamiętałam ją sobie na długi czas. Kiedy zobaczyłam ją na żywo, nie mogłam uwierzyć, jak schudła. Od razu poprosiłam ją o pomoc w tej sprawie. Wiedziałam, że mogę na nią liczyć.

Jej wiedza zmotywowała mnie do działania. Schudłam i jestem teraz całkowicie inną osobą. Oczywiście wciąż pilnuję swoich nowych nawyków żywieniowych, poza tym cieszę się życiem!

Wiem, że podjęłam dobrą decyzję. Wierzę, że teraz czas, byś Ty również tego dokonał!